Напівпричепи для перевезення екскаваторів

Будь-яка важка будівельна техніка, яка оснащується гусеничним або колісним ходом і призначена для землерийних робіт, повинна доставлятися на будівельні майданчики спеціальними напівпричепами – низькорамними тралами.
Переміщення своїм ходом екскаваторів або бульдозерів недоцільно і економічно не обґрунтоване.
Їх швидкість занадто мала, витрата палива при самостійному русі занадто великий. Крім того, при цьому зменшується моторесурс двигуна, а дорожньому покриттю може бути завдано значної шкоди.

Транспортування екскаваторів і бульдозерів низькорамними тралами

Які основні нюанси при транспортуванні важкої землерийної техніки тралами? Перш за все, варто враховувати нестандартні габарити обладнання, а також досить серйозну вагу екскаватора або бульдозера. Наприклад, такі колісні екскаватори, як JCB, «Комацу», «Хітачі», які відносяться до категорії средневесовой техніки, мають споряджену масу не менше 22 тонн.

Легкий клас гусеничної техніки зовсім не такий «легкий»: маса з навісним обладнанням становить не менше 24 тонн. Якщо ми говоримо про важкому техніку в класі обладнання на гусеничному ходу, окремі моделі бульдозерів і екскаваторів має експлуатаційний вагу до 50 і більше тонн.

Стандартні напівпричепи не підходять для транспортування подібної техніки, тому єдиною альтернативою стають низькорамні трали від компанії ТАД. Подібні платформи підходять для перевезення практично будь-який негабаритний і важкої техніки і обладнання, при цьому існують певні правила і нормативи (швидкісні обмеження, використання автомобілів супроводу, світлових сигналів і так далі).

Для здійснення транспортування подібних нестандартних вантажів необхідно продумати і створити ідеальний маршрут, що враховує безліч факторів. Необхідно уникнути вузьких міських вулиць з щільним трафіком, мости і шляхопроводи повинні бути перевірені на відповідність вимогам за максимальною масою і висоті.

Зазвичай перевезення важкої негабаритної техніки на низькорамних тралах виконуються із спеціальним поліцейським супроводом. Якщо техніка має габарити, що перевищують встановлені норми, необхідно демонтувати ковші, стріли та інше навісне обладнання. Їх перевозять або на цьому ж тралі, або на окремому напівпричепі.

Екскаватори та бульдозери зазвичай заїжджають на низькорамні трали самостійно. При необхідності можуть використовуватися лебідки і крани для затягування техніки.

Напівпричепи «Транс-Авто-Д», які можна використовувати

Подібне обладнання для транспортування негабаритних і надважких вантажів підбирають за кількома параметрами, серед яких:

  • максимальна споряджена маса техніки;
  • довжина, ширина і висота екскаватора або бульдозера;
  • тип приводу (на колесах або на гусеницях).

Колісну техніку важкого класу доцільно транспортувати на низькорамних платформах з рамою «ламаного» типу, які входять в серію Classic виробника «TAD». Подібні трали відрізняються низьким рівнем в центральній частині підлоги платформи, яка знаходиться біля ведучих осей. Це дозволяє стабілізувати вантаж, знизивши його центр ваги.

Якщо необхідно перевезти гусеничну техніку, яка відноситься до класу важкого устаткування, доцільно використовувати трали серії Jumbo. Вони відрізняються максимальною вантажопідйомністю, що дає можливість транспортувати вантажі спорядженої масою до 65 тонн.

Відзначаємо особливу конструкцію платформи, яка має висоту завантаження близько півметра. Це дозволяє використовувати аппарелі і приставні трапи для самостійного автозаїзду на трал гусеничної техніки.

Переваги використання тралів компанії ТрансАвтоД

До основних переваг платформ для транспортування можна віднести:

  • надійність конструкції;
  • високоміцні рами;
  • використання конструкційних спецсталі;
  • висока якість зварювальних робіт;
  • прийнятна вартість;
  • комплектація тралів зарубіжними запчастинами;
  • можливість розширити функціональність обладнання додатковими опціями.

Ви можете підібрати і придбати подібні низькорамні трали як в базовому варіанті, так і замовити індивідуальну комплектацію. Ми вислухаємо ваші побажання і коментарі, змінивши типові варіанти «під вас».

Зверніть увагу, що компанія ТрансАвтоД забезпечує технічне і сервісне обслуговування, пропонуючи оригінальні запчастини за найдоступнішими цінами.

Зворотний дзвінок
Введіть свій номер телефону і незабаром наш менеджер зв'яжется з Вами