Запрошуємо на виставку AgroExpo2020

Транс-Авто-Д на виставці AgroExpo2020

Не пропустіть можливості відвідати стенд Транс-Авто-Д на виставці AgroExpo2020

На міжнародній агропромисловій виставці AgroExpo 2020, наша компанія представить такі причіпи:

Будемо раді зустрітись та розповісти про кожну модель біля нашого стенду детальніше!

Використання напівпричепів для сільського господарства

Якими якостями і робочими характеристиками повинен володіти напівпричіп, який використовується в агропромисловому комплексі? Перш за все, це найвища надійність, універсальність і невибагливість. Техніка, яка використовується в досить суворих умовах експлуатації, повинна відрізнятися витривалістю, простотою обслуговування, мінімальним часом простою в період збирання врожаю, наприклад.
У сільському господарстві в період весняної підготовки орних земель, сіяння, вирощування та збирання врожаю, а також в осінній період дуже важлива кожна хвилина. Доставка комбайнів різних типів, бульдозерів, тракторів, жаток, сівалок та іншого обладнання до місця роботи і назад повинна здійснюватися вчасно і без упину.
Особливості використання спеціальних тралів, причепів і напівпричепів для агропромислового сектора
Що необхідно для доставки спеціальної техніки на поля? Досить потужний тягач, а також відповідний причіп необхідної конфігурації. Це обладнання використовується практично цілий рік для якісного виконання повного циклу всіх передбачених графіком сільгосп робіт.

Що сьогодні затребуване в цій галузі? Перш за все, це:

 • Напівпричепи з бортами і самостійної вивантаженням – для доставки всіляких міндобрив, для вивезення непотрібного сміття, транспортування зібраного врожаю.
 • Напівпричепи для вантажів до 25 тонн – для транспортування невеликих тракторів, силосу, корми для тваринницьких ферм.
 • Напівпричепи типу тралів вантажопідйомністю від 30 тонн і вище – для доставки великогабаритної техніки (комбайни, сівалки, розкидачі добрив, обладнання для жатки).

Напівпричепи трального типу були і залишаються одними з найбільш затребуваних як в сільському господарстві, так і в супутніх галузях – будівництві будівель і доріг, вантажоперевезення
нестандартного великогабаритного устаткування і так далі.
Сьогодні купити напівпричіп може практично кожен фермер – для цього варто звернутися до перевіреного часом виробника з бездоганною репутацією. Компанія Транс-Авто-Д пропонує вашій увазі широкий асортимент нової і б / у техніки, що дозволить підібрати варіант для конкретних умов, цілей і завдань.
Особливості вибору тралів для потреб агропромислового сектора
Як підібрати підходящий напівпричіп трал для конкретної техніки? Перш за все, варто виходити з габаритів і загальної ваги вашого обладнання і техніки, яке необхідно буде доставляти на поле і назад.

Фахівці рекомендують звертати увагу на такі аспекти і нюанси, як:

 • Висота навантаження.

Для перевезення обладнання типу зернозбиральних комбайнів найкраще підбирати низькорамні трали з мінімальною висотою навантаження. Це дозволить залишитися в межах допустимих габаритів і не оплачувати штрафи за перевищення габаритів. Для комбайнів кращим варіантом стануть напівпричепи лінійки Low від компанії Транс-Авто-Д.

 • Наявність розширювачів.

Місткість і загальні габарити вантажної платформи часто виявляються вирішальним факторів. Наявність уширители тралів дозволяє «наростити» до півметра з кожного боку платформи, що дозволяє перевозити практично будь-які нестандартні і великогабаритні вантажі.

 • Вантажопідйомність.

Важливий параметр трала, який впливає на забезпечення безпеки перевезень та збереження досить дорогої техніки і устаткування. Якщо ви працюєте з дорогим обладнанням, краще не економити на покупці трала і вибрати варіанти гідравлічного типу з подвійним складанням.
Для транспортування за один раз декількох одиниць техніки, варто підбирати платформи з гуськом зігнутої форми. Це дозволить вам окремі зразки обладнання розмістити безпосередньо на Гуськов, задіявши легкосплавні трапи.
Крім того, перевозити довгомірні одиниці техніки вам дозволить трал розсувного типу. Така платформа буде незамінна також при перевезенні труб, стовпів, паль, рейок, а також інших тралів. Спеціальне оснащення дозволяє збільшувати довжину розсувний платформи до 20 метрів і навіть більше.
Залишилися питання? Будемо раді проконсультувати вас і допомогти визначитися з вибором оптимального варіанту напівпричепів і тралів для потреб вашого підприємства! Висока кваліфікація і величезний досвід наших фахівців дозволить підібрати найкраще рішення в співвідношенні ціни і якості.

Який вибрати напівпричіп – новий або з пробігом

Компанія Транс-Авто-Д (Україна) в даний час пропонує найширший асортимент напівпричепів, що дозволяє задовольнити запити найвимогливіших покупців. При цьому останнім часом перед багатьма потенційними клієнтами постає дуже актуальне питання щодо економічно обгрунтованого і грамотного вибору обладнання і техніки.
Що вибрати: новий напівпричіп або техніку, яка вже має певний (часом досить істотний) пробіг? Фахівці стверджують, що в даній ситуації необхідно враховувати кілька факторів і нюансів.
Варто розуміти, де і в якій області перевезень буде задіяно ваш напівпричіп. Необхідно врахувати максимальні навантаження і інтенсивність використання, основний тип дорожнього покриття в тій області, де використовується обладнання. Крім того, важливо і критично оцінювати свої власні фінансові можливості.
У чому ж основні переваги та гідності обох варіантів? Коли варто віддати перевагу покупку нового обладнання, а в яких ситуаціях краще заощадити і взяти старий напівпричіп в нормальному робочому стані?

Плюси придбання нових зразків техніки

Запитайте у будь-якого відповідального особи по автопарку: що б він віддав перевагу – нові зразки техніки або вже відходили певний кілометраж моделі. Відповідь практично завжди буде однозначним: нове обладнання, яке, як мінімум, кілька років не зажадає серйозних вкладень, обслуговування та ремонту.
Дійсно, нові зразки – це вигідно з точки зору експлуатації в перші роки. Будь-яка спеціальна техніка вимагає досить специфічного обслуговування, яке з кожним роком стає все більш витратним і дорогим з виробленням моторесурсу.
Якщо ви зважилися зупинити свій вибір на новому напівпричепі, варто звернути увагу на такі основні параметри спецтехніки, як:

 • власну вагу напівпричепа;
 • спеціалізація перевезень;
 • вантажопідйомність;
 • кліренс (низькорамні або універсали підвищеної прохідності);
 • міцність і надійність платформи;
 • наявність антикорозійного обробки рами і основних елементів;
 • наявність додаткової комплектації (розширювачі платформи і так далі).

При цьому основною перешкодою для покупки і головним мінусом залишається досить висока ціна за одиницю обладнання: вартість одного нового напівпричепа іноді можна порівняти з ціною двох цілком пристойних б / у аналогів.

Напівпричепи з пробігом

Придбання вживаного напівпричепа більш економічно вигідно з точки зору початкових вкладень, однак «доведення до розуму» і усунення недоліків може зажадати певного часу і додаткових фінансових вливань.
Купуючи старі варіанти, звертайте увагу на необхідність максимально повної діагностики, яка дасть можливість зрозуміти реальний стан обладнання. Особливий упор роблять на перевірку стану рами, пристрої зчіпки, гальм, осей і систем підвіски.
Ті, хто давно займається покупками напівпричепів (як нових, так і старих з пробігом), відразу ж відмовляються навіть від, здавалося б, вигідних пропозицій по б / у моделям, якщо є сліди кустарно виконаного зварного ремонту або внесені зміни в роботу гідравліки.
Купувати напівпричіп з пробігом варто виключно після виконаної повної діагностики обладнання. Якщо тести показали нормальний стан транспортного засобу, функціональність основних вузлів та елементів, а також достатній залишковий моторесурс, можна сміливо вкладатися в придбання.

Вигідні пропозиції від компанії Транс-Авто-Д

Компанія ТАД – це власне виробництво напівпричепів, а також повне технічне обслуговування всієї випущеної техніки протягом всього терміну експлуатації. Купуючи напівпричепи у нас, ви завжди впевнені в якості, надійності і ефективності техніки будь-якого призначення.
Ми пропонуємо як нове, так і б / у обладнання, яке відповідає найжорсткішим стандартам і нормативам. Напівпричепи виробництва заводу ТАД – це новітні технології, надміцні матеріали, мінімальна вага, підвищена прохідність, оригінальні конструкторські рішення.
Наші виробничі можливості дозволяють оцінити залишковий ресурс і поточний стан будь-якого уживаного напівпричепа з пробігом. Фахівці проведуть діагностику і тестування на спеціальних стендах з видачею повної інформації про вашу майбутню покупку.
При необхідності можна замовити заміну зношених елементів – осей, підвіски, гальм і так далі. Крім того, ви можете заказати установку додаткового обладнання, що розширює функціональність напівпричепа – трапів, розширювачів платформи, кранів і лебідок.
Сервісний центр компанії ТАД використовує найсучасніше обладнання і виконує ремонт і обслуговування техніки з використанням оригінальних або аналогових запасних частин. Найвища кваліфікація наших майстрів дозволяє виконувати ремонт і техобслуговування будь-якої складності. Ми економимо ваш час і гроші!

Зворотний дзвінок
Введіть свій номер телефону і незабаром наш менеджер зв'яжется з Вами