Основні причини виходу тралів з ладу

Рух автопоїздів з негабаритними вантажами визнано небезпечним методом транспортування. Саме тому для здійснення перевезення створюються спеціальні умови: складаються окремі маршрути та видаються певні дозволи.

Нестандартне великовагове обладнання має значну вартість. Різка поломка транспортного засобу — страшний сон водія, адже вона загрожує цілісності коштовного вантажу. Отже, напівпричіп має бути поданий для завантаження в ідеальному технічному стані.

Які частини напівпричепа є найбільш уразливими?

Зважаючи на особливості конструкції та її елементи, з якими найчастіше стаються негаразди, можна стверджувати, що найуразливішими елементами напівпричепа є наступні:

  • осі;
  • підвіска;
  • механізми завантаження (апарелі, вантажопідіймальні крани);
  • гальмівні механізми.

Рами, виконані зі сталі, вирізняються зносостійкістю. Проте через неналежні умови експлуатації на металі можуть утворитися тріщини. Таке стається, наприклад, коли вага вантажу перевищує допустиму норму.

Поширені чинники поломок

  • Несправність напівпричепів найчастіше виникає саме через перевищення допустимої ваги вантажу. Своєчасно не проведене технічне обслуговування може стати причиною не просто виходу трала з ладу, а й дорожньо-транспортної пригоди.
  • Коли нехтують фарбуванням відкритих металевих елементів, вони починають іржавіти, а загальна міцність конструкції знижується. Результатом незмащених механізмів може стати дефект через постійний процес тертя. Це стосується підвіски та гальм. Деградація механічних властивостей матеріалу також може негативно вплинути на надійність конструкції.

Що робити, якщо трал зламався?

Коли здійснюється діагностування та техобслуговування, автомеханік може прочистити засмічені гідравлічні трубопроводи гальм, замінити мастило та гальмівні колодки. Більшість компаній, котрими використовується трал, не мають змоги самостійно впоратися з полагодженням.

До того ж не можна здійснювати ремонт в непридатних для цього умовах, якщо виявлено тріщини в рамі чи осях, є порушення викривлення платформи чи заклинюють гальмівні циліндри. Для капітального відновлення конструкції слід доставити її до сервісного центру.

В разі винекнення запитань телефонуйте +380671642138, або залишайте заявку на нашій пошті zavod@tad.ua
Боксерський клуб TAD Boxing

Активно розвиваємо на меценатській основі наш дитячий боксерський клуб TAD Boxing, більш ніж 15 командних виїздів на турніри різного рівня з початку року 🥇🥈🥉 місця наших маленьких чемпіонів💪

Боксерський клуб TAD Boxing

Боксерський клуб TAD Boxing

Боксерський клуб TAD Boxing

Боксерський клуб TAD Boxing

 

Зворотний дзвінок
Введіть свій номер телефону і незабаром наш менеджер зв'яжется з Вами