Благотворительная акция от компании Транс-Авто-Д в поддержку украинских военных.

Наша компания на благотворительных началах сделала и передала Национальной Гвардии Украины трал, TAD НПП-50 для перевозки БТР-4 «Буцефал» и перевозки танков, или другой тяжелой бронированной техники. Некоторые работники нашего предприятия и наши знакомые принимают непосредственное участие в боевых действиях на востоке страны и мы из первых уст располагаем информацией о том в каком бедственном материальном положении находятся украинские военные.

.

Прицепы нашей компании неоднократно применялась для перевозки военных машин, поскольку парк спец трейлеров и тягачей для перевозки тяжелой бронетехники оставшийся со времен СССР морально и физически себя исчерпал.
IMG_0744
Потому что наше предприятие также занимается производством современных спец. трейлеров для перевозки тяжеловесной негабаритной техники, мы приняли решение изготовить и передать военным такой трейлер. Мы направили информацию об этом в Министерство Обороны Украины и в Национальную Гвардию Украины. Первыми отреагировали Национальная Гвардия. И мы 22 октября 2014 передали им новый спецтрейлер с нашей базы в г.Волочиск.
10683318_1495320207386620_743283842_o
Как говорят эксперты, современная война – это война логистики, своевременную поставку, оперативное маневрирование, быстрое перемещение техники и людей из одного района боевых действий в другой, залог успешных военных операций. Надеемся, что благодаря нашему трала военные смогут оперативнее доставлять свою тяжелую технику в нужные места, сохраняя ее драгоценный моторесурс для боя.
10679721_1497594007159240_6239135845584632849_o

ТАД НПП-50 позволит перевозить одновременно 2 современных БТР-4 «Буцефал» или один танк. Понимаем, что это капля в море от общих потребностей, однако если это хоть на шаг при ок победу и, возможно, спасет чью-то жизнь – это будет не напрасно.

Мы победим! Слава Украине!

17.01.2020
read more
Благодійна допомога Волочиської ОТГ від Транс-Авто-Д

14 травня 2018 року Приватне підприємство «Транс-Авто-Д» передало у користування Волочиській територіальній громаді причіп-платформу марки TAD модель PNR-15. Кілька місяців тому від імені громади звернувся голова ОТГ з проханням виготовити для потреб Волочиської ОТГ причіп-платформу для транспортування міської комунальної техніки в межах громади нашого району. Нашою компанією було прийнято рішення виготовити та у вигляді благодійної допомоги у рамках партнерської програми передати техніку міській громаді. Віримо, що наш вклад в інфраструктуру покращить наше місто Волочиськ та добробут його мешканців.

17.01.2020
read more
Підсумки участі «Транc-Авто-Д» на виставці AgroExpo 2017, г.Кропивницький
На міжнародній агропромисловій виставці AgroExpo наша компанія «Транс-Авто-Д» представила два нових причепа лінійки 2017 роки, це TAD.Classic 24-2, TAD.Classic 30-3, які найбільш актуальні для перевезень, як по Україні, так і Європі. Сама виставка є унікальною, так як дозволяє не тільки бачити і мацати техніку, але і бачити її в роботі, а зручне географічне положення робить її максимально доступною з усіх регіонів України. кожен причіп (трал) має свої унікальні особливості, з якими відвідувачі виставки могли познайомитися на нашому стенді.
• TAD.Classic 24-2 – ідеальне рішення для сільського господарства, завдяки заниженій вантажній висоті можна перевозити практично всі типи комбайнів, тракторів та іншої сільськогосподарської техніки, яка експлуатується в Україні. Вивантаження і завантаження техніки абсолютно автономне, для зручності навантаження гузнек можна відчепити. При перевезенні по Україні інженерами передбачені гідрозамки, які дозволяють регулювати кліренс причепа. А досвід компанії у виробництві тралів в поєднанні з використанням запчастин таких виробників як WABCO, HALDEX, BPW и SAF, робить техніку дуже надійною.
• TAD.Classic 30-3 – найкраще підійде професійним перевізникам, так як має оптимальне співвідношення з різноманітною амплітудою вантажів для перевезення. Модель залежно від комплектації має різні типи завантажувальних платформ, може комплектуватися телескопом за бажанням замовника. Осі можу бути як звичайні, так і примусово керовані, а система від’єднання гузнека гідравлічна або пневматична. Завдяки надійній конструкції, якісним металам і комплектуючим від всесвітньо відомих брендів WABCO, HALDEX, BPW і SAF причепи вже багато років експлуатуються по території України і Європи, показуючи свою надійність.
Також було приємно те, що більшість наших відвідувачів – вже знайомі з технікою нашого виробництва. А з нашими старими партнерами, незважаючи на довгий час роботи, було про що поспілкуватися: це і питання, пов’язані з поточними завданнями і можливість обговорити перспективи розвитку та модернізації техніки. Для нас завжди важливо знати думки і переваги наших партнерів. Висновок після виставки можна зробити один. Необхідно розвиватися і вдосконалюватися, потрібно рухатися вперед.
17.01.2020
read more
Back call
Enter your phone number and our manager will contact you shortly