Чому варто купувати саме наші причепи?

Чому саме ТАД

Сервіс 24/7
Високі стандарти виробництва
Наявність запасних частин і можливість їх поставки
Якісні комплектуючі
Впровадження нових розробок

TAD є лідером у виробництві причепів для негабаритних перевезень в Україні.
Наші причепи можуть мати від 2 до 10 осей і до 120 тонн корисного навантаження.
Модельний ряд складається з декількох типів техніки: Classic, Jumbo, Mega і Trailer. Які в свою чергу мають різні варіанти оснащення, вантажопідйомності і комплектацій. Наше виробництво орієнтоване виключно на якісний продукт і довгострокові сумлінні партнерські відносини з нашими клієнтами. Тому вироблена нами техніка приємно здивує Вас своєю якістю і надійністю. Сильна сторона нашої компанії в тому, що ми міжнародний перевізник негабаритних вантажів. Великий практичний досвід дозволяє нам виробляти техніку як якісну, так і економічно ефективну для клієнта.
У переліку нашої продукції є моделі, які надзвичайно ефективні для експлуатації в Україні, і ті, які ефективні в міжнародних перевезеннях.
Це обумовлено тим, що вони максимально враховують специфіку нашого регіону. Завдяки такому підходу, об’єднуючи практичний досвід в логістиці з постійним процесом поліпшення виробництва ми домоглися високих стандартів якості та економічної ефективності для наших причепів.
На додаток до цього, на виробництві ми використовуємо виключно якісні матеріали: метали (S350 – S690), комплектуючі (BPW, WABCO, JOST, TRIDEC), якісне зварювальне обладнання FRONIUS, на деяких ділянках використовуємо напів роботизоване зварювання. Причепи проходять дробеструйну обробку і фарбування в сучасній фарбувальній камері. Ну і звичайно досвідчені фахівці: зварювальники, майстри, інженери, які стежать за якістю продукції, що виробляється на всіх етапах виробництва. Завдяки цьому ми надаємо 3-х річну гарантію на наші причепи

Чому саме ТАД
Проектування

Завдяки багаторічному досвіду та спеціальними програмними засобами наші найкращі інженери мають можливість втілювати інноваційні та прогресивні рішення, в виробництві саме вашого напівпричіпу.
Конструкторський відділ постійно шукає нові шляхи для модернізації та покращення вже існуючих моделей напівпричіпів та паралельно проектуються принципово нові моделі напіврпичепів.
Завдяки цьому ми можемо знайти вирішення для будь якої задачі та проблеми. Все що потрібно замовнику це сказати побажання та функціональні завдання для техніки. Десятки різних реалізованих проектів під ключ та задоволених клієнтів спонукають нас до постійного розвитку.

Проектування
Зварювання

Найкращі спеціалісти по зварюванню, та найкраще зварювальне обладнання дозволяють нам виконувати різні завдання з високою якістю. Використовуючи для виробництва високоміцну машинобудівну сталь S355, S690, наші спеціалісти використовують спеціальні технології зварювання для такої сталі. Всі напівпричепи після завершення зварювальних робіт проходять контроль спеціальним обладнанням що виключає будь які дефекти зварювання.

Зварювання
Антикорозійна обробка

В процесі виробництва завод TAD використовує комплекс антикорозійної обробки «RUST PROTECTION +», який включає в себе дробеструйную обробку, обробку зварювальних швів спеціальним покриттям, обробка виробу двома шарами цинк-вмісного грунту, покриття двома шарами спеціальної фарби з підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень. При фарбуванні тралів використовується єдина в своєму роді в Україні фарбувальна камера, яка дозволяє фарбувати техніку в максимально чистому і не пильному місці, не викидаючи в атмосферу шкідливих парів, плавно і рівно просушуючи лакофарбове покриття Ланквитцер.

Антикорозійна обробка
Збірка

Великі виробничі потужності та наявність спеціального обладнання дозволяє нам виконувати механічно збиральні роботи з дотриманням високих стандартів якості. Всі працівники регулярно проходять навчання що підтверждено сертифікатами та дипломами.

Збірка
Комплектуючі

При виробництві ми використовуємо комплектуючі від виключно найкращих світових виробників, BPW, SAF, WABCO, TRIDEC, Pewag, Rud, які забезпечують високу надійність та якість нашого продукту.

Комплектуючі
Нам довіряють
logo pivden colored
20190830174628 4962
bez nazvaniya
s4b1htyhkqad2bdviw 5onywciuxfzmu
client 38 qtqh
2640318
logo ru
logo
logo en
lofo final
lan logo 52ecb2efcc42bd70cd23f4e5b2c5b167
goryzonty logo 1 1
c749b236c9fd229e11688c2e8b23bc9a
ast logo.jpg.pagespeed.ce .ktfi8xq4ij
alebor grup
agrosem20logo 1
agro resers
334914fa5d4ddb883ca8581b89dc3c2b
2 k 8012
zavantazhennya 1
tak agro
shlyumberzhe 1
oblagrohim logo 3 300x70 1
logo partners 7
logo partners 6
logo partners 1
logoblack2
logo arjes 2019
logo 3
logo3
logo 2
kws saat ag logo 1
bez nazvaniya
Для відправлення запиту заповніть форму нижче

    Зворотний дзвінок
    Введіть свій номер телефону і незабаром наш менеджер зв'яжется з Вами