Як правильно вибрати напівпричіп

Як правильно вибрати напівпричіп

Кому потрібні напівпричепи в повсякденній робочій професійної діяльності?

Як правило, платформи з низькою і високою рамою використовуються спеціалізованими підприємствами, які займаються негабаритним і важкими вантажоперевезеннями.

Как правильно выбрать полуприцеп

Серед постійних клієнтів компанії ТАД досить багато підприємств, заводів і виробництв, чия сфера діяльності відноситься до таких галузей, як:

 • сільське господарство;
 • дорожнє будівництво;
 • промислове і житлове будівництво;
 • енергетика;
 • суднобудування і так далі.

Цим покупцям просто необхідні низькорамні трали та напівпричепи, які ідеально підходять для перевезення як негабаритної техніки, так і промислового устаткування, запчастин, тимчасових вагончиків для робітників і так далі.

Важка будівельна та сільськогосподарська техніка не може переміщатися своїм ходом по дорогах загального користування, тому єдиним виходом для швидкої доставки її до місця робіт залишаються низькорамні трали.

Головне питання полягає при цьому в наступному: як правильно підібрати напівпричіп або трал для своїх потреб і потреб, щоб не переплатити за непотрібний функціонал, наприклад?

При виборі слід врахувати ряд важливих моментів і нюансів від фахівців компанії ТАД.

Критерії, за якими слід підбирати обладнання для перевезення

Практично для будь-якої транспортної компанії, яка займається перевезеннями, головними моментами при підборі платформ і тралів залишаються:

 • Ціна обладнання.

Сучасні трали від ТрансАвтоД не поступаються відомим зарубіжним зразкам-аналогам по робочих параметрах, надійності, якості та функціональності. При цьому їх вартість істотно дешевше. Хороший керівник завжди вважатиме за краще придбати подібну техніку у прямого виробника, адже при цьому не потрібно оплачувати послуги посередників. При цьому ви завжди можете замовити нестандартні варіанти виконання з урахуванням особливостей і специфіки вашої діяльності.

 • Максимальна вантажопідйомність.

Гранична вага вантажу, що перевозиться визначається особливостями конструкції платформи, її розмірами, матеріалами, з яких вона зроблена, кількістю осей.

 • Сфера застосування.

Сьогодні максимально збільшився споживчий попит на напівпричепи і трали зі зниженою навантаженням на осі. Це дозволяє обійти деякі обмеження, використовуючи їх на дорогах загального користування. Довге обладнання та техніку краще перевозити на моделях серії Jumbo, які можна розсунути для перевезення декількох одиниць транспорту, наприклад.

Серед продукції ТрансАвтоД кожен замовник завжди зможе підібрати необхідну модель платформи або трала за найдоступнішою вартості.

Конструкція і параметри тралів з низькою рамою

Фахівці рекомендують звертати увагу на такі параметри, що впливають на надійність і довговічність обладнання:

 • Матеріал, з якого зроблена рама.

Міцність рамного елемента забезпечується застосуванням конструкційних сплавів і сталей високої якості. При цьому важливим моментом є якість проведених зварних робіт і відсутність дефектів.

 • Підвіска.

Відомі зарубіжні виробники тралів і платформ вже давно не використовують підвіску на ресорах. Продукція Транс-Авто-Д виробляється тільки з гідравлікою пневматичного або гідравлічного типу, яка гарантує відмінну керованість в найскладніших умовах.

 • Якість осей, надійність гальмівної і гідравлічної систем.

При складанні моделей тралів популярних серій компанія Транс-Авто-Д використовує компоненти тільки перевірених світових виробників (SAF, Gigant, BPW, Wabco, Tridec і так далі).

Крім того, ви завжди можете замовити додаткову комплектацію купленого трала або напівпричепа, яка необхідна для вирішення певних поставлених завдань. Це можуть бути:

 • розширювачі висувного типу, що дозволяють розширити платформу для перевезення вантажу;
 • аппарелі і трапи для заїзду самохідної техніки;
 • додаткові фари;
 • місця для зберігання ремонтних комплектів та додаткового обладнання.

Сервісне обслуговування

Как правильно выбрать полуприцеп

Під час експлуатації тралів з низькою і високою рамою необхідно приділяти увагу питанням своєчасного технічного обслуговування і ремонту. Компанія ТрансАвтоД свій сервісний центр, що дозволяє обслуговувати клієнтів, пропонувати оригінальні запчастини за найдоступнішими цінами.

 

Зворотний дзвінок
Введіть свій номер телефону і незабаром наш менеджер зв'яжется з Вами