Моделі причепів TAD

Напівпричепи та причепи затребувані в сільському господарстві, будівництві, при перевезеннях на далекі відстані та інших галузях, в яких практикується транспортування вантажів. Моделі відрізняються один від одного параметром корисної вантажопідйомності, варіантами навантажувальних платформ, типом заїзду, кількістю осей.

Особливості техніки

При покупці причепів важливим критерієм є виробник, оскільки це безпосередньо позначиться на довговічності та працездатності техніки. Тому в Україні активно продається спецтехніка марки TAD. Розповімо про те, які моделі користуються популярністю і як можна купити причепи даного виробника.

Найбільш популярні сімейства моделей:

  • Classic Низькорамні напівпричепи з кількістю осей від 2 до 5, з можливістю використання 1-2-х осьового підкатного візка “DOLLI”. Вантажопідйомність від 20 до 70 т. Головною перевагою моделей є відчіпний передній гузнек, з гідравлічним або пневматичним типом від’єднання, що дуже зручно та безпечно для завантаження самохідної техніки. А також супер низьку навантажувальну висоту, від 350 мм. Вантажна платформа може бути виготовлена ​​в декількох варіантах: класична “широка”, розбірна “універсальна”, полегшена “ластівка” та ін. Бічні розширювачі від 3000 до 3700 мм. Також платформа може комплектуватися 1-2-х східчастим телескопічним подовжувачем або вставними балками, з можливістю подовження до 16 м. Напівпричепи мають пневматичну або гідравлічну підвіску. Комплектуються виключно оригінальними осями BPW (посилені), SAF. Можуть бути укомплектовані стандартними, підкермовими й примусово керованими (гідравлічними, електричними) осями. Техніка проста в експлуатації.
  • Jumbo Напівпричепи з кількістю осей від 2 до 7. Корисне навантаження від 20 до 120 т. Перевагою даного типу напівпричепів є гарне співвідношення власної ваги до маси вантажу, що перевозиться. Для зручного навантаження причіп може бути обладнаний механічними або гідравлічними заїзними трапами. Вантажна занижена платформа може бути виготовлений ​​в різних варіаціях в залежності від побажань клієнта. Можливий металевий або дерев’яний настил, з можливістю поглиблень під колісну техніку. Висота платформи від 800 мм, ширина до 3200 мм із розширювачами. Для транспортування довгомірних вантажів передбачена опція телескопічного подовження 1-2-го ступенів. Напівпричепи мають пневматичну або гідравлічну підвіску. Комплектуються виключно оригінальними осями BPW (посилені), SAF. Можуть бути укомплектовані стандартними, підкермовими й примусово керованими (гідравлічними) осями.
  • Mega Високорамні напівпричепи з кількістю осей від 2 до 4. Корисне навантаження від 20 до 50 т. Перевагою даного типу напівпричепів є максимально довга рівна вантажна платформа, а також відмінне співвідношення власної маси причепа до маси вантажу, що перевозиться. Відносно високий кліренс і вантажна висота платформи від 1100 мм дозволяють обладнати причіп 3-х східчастим телескопічним подовженням. Завдяки чому довжину причепа можна збільшити до 30 м. Це відмінне рішення, коли є необхідність в перевезенні довгомірних конструкцій, таких як мостові балки, труби, лопаті вітрогенераторів та ін.
  • Traiiler Лінійка низькорамних трейлерів причіпного типу з кількістю осей від 2 до 3. Це найлегші та економічні моделі причепів, вироблених нашою компанією. Головною їх перевагою є мінімальна власна вага від 4 т і можливість від’єднання заднього візка для безпечного навантаження самохідної техніки самозаїздом. При цьому зняття коліс можна здійснювати прямо на тралі за допомогою пневмосистеми причепа, без використання піднімальних механізмів, що дуже мобільно, дешево та зручно.

Переваги причепів

Компанія “Транс-Авто-Д” спеціалізується на виготовленні причепів вантажопідйомністю до 120 тонн, з якими можна ознайомитися за посиланням https://autoline.com.ua/tad/.

Що пропонує виробник покупцям:

  • Індивідуальні рішення: компанія виготовляє спецтехніку за індивідуальними замовленнями, пропонуючи вдалі рішення для рентабельного бізнесу.
  • Якість продукції: всі причепи виготовляються з високоміцних матеріалів, що продовжує термін їх експлуатації. У виробництві використовуються тільки оригінальні комплектуючі.
  • На рамну конструкцію надається гарантія 3 роки або 150 т. км пробігу, гарантія на комплектуючі від постачальника від 2 до 6 років.
  • Широкий модельний ряд: сьогодні компанія TAD пропонує такі серії причепів як Classic, Jumbo, Mega, Tur, Trailer.

Купівля транспортного засобу

Компанія “Транс-Авто-Д” 9 років активно співпрацює з міжнародною онлайн-платформою Autoline. Зараз на сайті інтернет-сервісу з продажу спецтехніки опубліковано 33 оголошення з причепами TAD.
Головною перевагою для розміщення на сайті autoline.com.ua є те, що тут користувач може знайти оголошення від перевірених продавців: приватних осіб, офіційних дилерів і виробників спецтехніки.
Сервіс Автолайн також підійде приватним підприємцям і юридичним особам, які планують покупку техніки й комплектуючих за кордоном. Співпрацюючи з онлайн-майданчиком з продажу спецтехніки, покупець захищає себе від шахраїв і покупки неякісного товару.

Зворотний дзвінок
Введіть свій номер телефону і незабаром наш менеджер зв'яжется з Вами