Купити напівпричіп (трал) для перевезень до 80 тонн

Купити напівпричіп (трал) для перевезень до 80 тонн

Напівпричепи вантажопідйомністю в 80 тонн можуть використовуватися для вирішення найширшого спектру завдань. Основне призначення – транспортні перевезення важкого та негабаритного обладнання для буріння, важких екскаваторів, асфальтоукладальників, дизельних суднових установок, великих промислових верстатів, колон ректифікації та інших вантажів.
Спеціально для транспортування подібних вантажів, що відрізняються великими габаритами і вагою, компанія ТрансАвтоД розробила і пропонує своїм клієнтам низькорамні трали з лінійки напівпричепів Jumbo.

Робочі параметри низькорамного трала

Серед особливостей і технічних характеристики напівпричепа даної серії можна відзначити:

  • наявність 7 осей, що дозволяє більш рівномірно розподіляти вагу вантажу, не руйнуючи дорожнє покриття;
  • наявність розсувного механізму платформи, який дозволяє при необхідності збільшити довжину трала зі стандартних 11 метрів до майже 20 метрів;
  • міцна конструкція рами, яка виробляється із спеціальних конструкційних сталевих сплавів з підвищеними показниками зносостійкості;
  • невелика вага платформи;
  • наявність захисту від зовнішнього впливу і корозії (спеціальне лакофарбове покриття).

Трали даної серії комплектуються осями, пневматичними і гідравлічними системами, електронними блоками від відомих зарубіжних виробників.

Якщо трал не використовується для перевезення вантажу, кілька осей при його русі можна підняти – це дозволяє економити паливо і збільшувати ресурс незадіяних коліс.

Трал вантажопідйомністю 80 тонн додатково комплектується необхідними для вирішення того чи іншого завдання аксесуарами і оснащенням. Це можуть бути аппарели з ручною установкою або автоматичним виїздом, вигнуті гуськи, що дозволяють самохідної техніки самостійно заїжджати на трал. За допомогою спеціальних уширители платформи її ширину статі можна збільшити опціонально до 320 см.

Зворотний дзвінок
Введіть свій номер телефону і незабаром наш менеджер зв'яжется з Вами