Купити напівпричіп (трал) для перевезень до 30 тонн

Купити напівпричіп (трал) для перевезень до 30 тонн

Платформи для перевезення вантажів вагою до 30 тонн виробництва компанії ТрансАвтоД можна віднести до серії легких тралів. Подібне обладнання має постійний попит серед клієнтів компанії, завдяки хорошому поєднанню доступної ціни, надійності і низьких експлуатаційних витрат на обслуговування.
Трали такого типу можуть застосовуватися для транспортування самого широкого асортименту вантажів, серед яких:

  • дорожня і будівельна техніка;
  • промислове устаткування й верстати;
  • металопрокат і так далі.

Особливості та технічні параметри тралів до 30 тонн

Напівпричепи мають максимальну вантажопідйомність до 35 тонн і оснащуються двома або трьома колісними осями. Власна вага залежить від моделі та модифікації, перебуваючи в межах 7-15 тонн. Трали цього типу оснащені системою пневматики від Wabco, яка дозволяє регулювати висоту напівпричепа при необхідності.
Ручні і автоматичні аппарелі і трапи поставляються опціонально і використовуються для заїзду самохідної спецтехніки на поверхню платформи. Кут заїзду в межах від 15 ° до 18 °.
Платформи 30 тонн від компанії TAD представлені в наступних категоріях:

  • TUR — найдоступніший варіант базового трала, який можна використовувати для транспортування практично будь-яких вантажів.
  • Classic — трали з низькою платформою, що дозволяють перевозити вантажі нестандартної висоти.
  • Trailer — напівпричепи з низькою рамою, які можна використовувати в разі відсутності у замовника тягачів.

Ми пропонуємо широкий асортимент напівпричепів вантажопідйомністю 30 тонн, який може задовольнити будь-які запити клієнтів. Індивідуально підбираємо будь-яке необхідне додаткове оснащення і комплектацію з урахуванням побажань замовника і особливостей майбутнього використання тралів.

Зворотний дзвінок
Введіть свій номер телефону і незабаром наш менеджер зв'яжется з Вами