Своєчасне проведення діагностики напівпричепів

Своєчасне проведення діагностики напівпричепів – спосіб попередити дорогі ремонти

Сучасні моделі напівпричепів є досить ефективною технікою, здатної забезпечити безпроблемну транспортування найважчих і найбільш складних вантажів. Вона вирізняється високою надійністю і досить тривалим терміном експлуатації, найскладніших умовах експлуатації. Правда, експлуатація будь-якої техніки завжди супроводжується поломками, що може привести до чималих фінансових витрат. Не є винятком і напівпричепи, простий яких тягне за собою не менші витрати, ніж їх капітальний ремонт. Ну, а якщо поломка трапилася в дорозі, то це може бути небезпечним і для всіх учасників дорожнього руху.
Попередити такий розвиток подій може своєчасна діагностика напівпричепів.

Що включає діагностика напівпричепів

В Україні, послуги з кваліфікованої діагностики напівпричепів надає компанія Транс-Авто Д, яка займається обслуговуванням техніки, як власного виробництва, так і інших зарубіжних і вітчизняних брендів.
Сертифіковані спеціалісти компанії ТАД виконують в Україні всі види діагностики, включаючи тестування:

  • гальмівних систем напівпричепів. У тому числі EBS і ABS компанії WABCO;
  • підвіски і осей на коректність функціонування;
  • електронного та електричного обладнання тралів;
  • пневмо- і гідроустаткування.

Використання передових технологій, включаючи комп’ютерну діагностику і оригінальні тестери, дозволяє інженерам ТАД виявляти найменші несправності в тестованих системах, здатні спричинити за собою великі неприємності. Саме виявлення проблем на ранній стадії дозволяє вчасно вжити заходів і уникнути досить витратного капітального ремонту.

Виконувати повну діагностику техніки рекомендується в рамках регулярно проводиться ТО, що буде сприяти безперебійній експлуатації напівпричепа. Крім того, перевіряти трал варто і при виявленні будь-яких проблем в його роботі, оскільки експлуатація несправного напівпричепа категорично заборонена.

Завжди переконливий результат

Діагностика і ремонт техніки виконується в компанії Транс-Авто Д висококваліфікованими, досвідченими майстрами і інженерами, регулярно проходять навчання, що дозволяє освоїти найсучасніші системи і опції. Це забезпечує точність діагностики і гарантує високий результат усунення проблем.
Не варто відкладати проведення планового ТО напівпричепа. При цьому, не можна забувати зробити позначку в сервісній книжці, про його проходження.

Зворотний дзвінок
Введіть свій номер телефону і незабаром наш менеджер зв'яжется з Вами