Фарбування спецтехніки в Україні

Фарбування тралів, напівпричепів, спецтехніки в Україні
Після процедури очищення і підготовки поверхні необхідно пофарбувати. Процедура фарбування не відрізняється особливою складністю, якщо вам необхідно, наприклад, зачистити невеликий скол або заново зафарбувати місця з появою в процесі експлуатації подряпинами і вм’ятинами.

Якщо має місце необхідність фарбування конструкції цілком, без спеціального обладнання і особливих умов не обійтися. У звичайному гаражі досить складно пофарбувати причіп, напівпричіп або трал по всій поверхні після дробеструйной обробки.

Для цього необхідно скористатися послугами професіоналів компанії Транс-Авто-Д, які мають всі необхідні навички і досвід в даній області. Процес фарбування досить складний в технологічному плані, при цьому необхідна особлива ретельність і уважність для максимального захисту від корозійних процесів.
У компанії Транс-Авто-Д можна замовити обробку і фарбування самих габаритних і складних конструкцій. Напівпричепи і причепи, трали та рами – для майстрів своєї справи не існує нерозв’язних задач. Використовуючи високоякісні витратні матеріали та сучасне малярське обладнання відомих брендів, можна гарантувати позитивний результат в плані якісної і надійної захисту поверхонь від будь-якого зовнішнього впливу.

Як відбувається фарбування спецтехніки

Будь-яка поверхня повинна бути попередньо оброблена пескоструем або дробеструйной очищенням. Після цієї процедури з поверхні видаляється іржа, бруд, старі шари покриття аж до «голого» металу.
На чистий метал наносять антикорозійне покриття, потім виконуються такі етапи, як:

  • сушка і повне знежирення поверхонь, на які буде наноситися фарба;
  • грунтовка поверхні і фінальна забарвлення.

Після фарбування конструкції можуть додатково оброблятися спеціальними тонуючими складами.

Фахівці компанії Транс-Авто-Д виконують процедури з очищення і фарбування будь-якої складності, працюючи з технікою будь-яких модифікацій, різновидів і габаритів. Експерти підбирають тільки найефективніші витратні матеріали для гарантованого якісного результату.

Обробка, очищення і фарбування виконується в самі стислі терміни. Вартість наданих послуг визначається обсягом і складністю робіт, поточним станом конструкції, необхідністю використання додаткових методик для якісної очистки.

Зворотний дзвінок
Введіть свій номер телефону і незабаром наш менеджер зв'яжется з Вами