Особливості технічного обслуговування напівпричепів після зимового періоду експлуатації

Після закінчення періоду інтенсивної експлуатації напівпричепа, будь-якої категорії, в зимовий період, йому необхідна повна діагностика, що включає перевірку функціональності гідравліки, пневматики та електрообладнання. При цьому, техобслуговування високо- і низькорамних платформ виробничої компанії Транс-Авто-Д вимагає залучення автомеханіків досить високої кваліфікації.

Трал після зими: що включають сезонні регуляторні роботи

Сезонне обслуговування напівпричепів, крім, регламентованих ТО-1 та ТО-2:

  • повний огляд для виявлення дефектів. При виявленні ділянок, пошкоджених корозією, виконується їх зачистка, грунтовка та покраска;
  • перевірка шкворнів, полів та поворотних пристроїв;
  • виконання діагностики та мілкого ремонту аппарелей, розсувних механізмів та висувних розширювачів;
  • очищення трубопроводів, шляхом промивання та продувки тормозних шлангів;
  • очищення тормозних циліндрів;
  • зміну рідини у гідравліці;
  • перевірка рівнів затяжки колісних гайок, за допомогою динамометричного електронного ключа, що дозволяє контролювати відповідність моментів затяжки, рекомендованих виробниками техніки;
  • змащування осевих підшипників і шарнірів на розсувних апарелях, а також, використовуються масляні карти, гідропідйомники та механізми блокування.

При виконанні роботи, треба врахувати наявність на тралі великої кількості імпортних комплектуючих, неправильна профілактика може призвести до виходу із ладу дорогих вузлів причіпу.

Завжди ефективне обслуговування та ремонт

Далеко не завжди наявне обладнання та кваліфікація фахівців підприємства, що експлуатує напівпричепи, може забезпечити їх ефективне техобслуговування. В цьому випадку, завжди можна скористатися послугами, що надаються в Україні виробничою компанією ТАД, фахівці якої добре знайомі з конструкцій низько- і високорамних тралів власного виробництва, а також мають постійний доступ до необхідних запасних частин. Крім того, сервіс-інженери підприємства проходять регулярне навчання на підприємствах, що випускають імпортні комплектуючі і виконують всі роботи по їх технологічними картами, що завжди забезпечує високий результат обслуговування техніки.

Зворотний дзвінок
Введіть свій номер телефону і незабаром наш менеджер зв'яжется з Вами