На що звернути увагу при виборі напівпричепа?

Які основні фактори, на які варто звернути увагу, вибираючи напівпричіп для потреб свого бізнесу? Насправді питання досить важливе і актуальне для сотень і тисяч власників підприємств, автопарків та виробництв.

Що важливіше: гранична вантажопідйомність або обмеження на застосування в складних умовах? Можна не сумніватися в важливості такого параметра, як надійність рамної платформи, а також підвищена функціональність і універсальність

Зверніть увагу моделі сімейства Classic

Крім того, якщо ви збираєтеся активно експлуатувати низькорамні напівпричепи, варто приділяти пильну увагу таким параметрам, як, наприклад, загальна кількість осей і мінімальна (максимальна) висота навантаження).

Основні конструктивні елементи

Що впливає на довговічність і максимальну безпеку експлуатації напівпричепів? Перш за все, міцність, надійність, довговічність сталевих елементів. Рама і її компоненти повинні володіти максимальним запасом стійкості до впливу будь-яких зовнішніх факторів.

Для з’єднання деталей використовується як болтові з’єднання, так і зварювання. Від якості зварювання також багато що залежить – найкраще, коли процедура проводиться в аргоновому середовищі.

Ми прекрасно розуміємо, що яким би важким не був вантаж, що перевозиться, ситуація ускладняється ще й вагою самої платформи напівпричепа. У них виробник застосовує особливі надміцні сталі, а також з високою точністю розраховує максимально допустиме навантаження на кожну з основних осей, кількість яких може становити від 3 до 10. Це дозволяє досягати граничного показника вантажопідйомності при досить малій власній вазі платформи.

Не можна не згадати і про підвіску, вибір якої критично важливий. Ще кілька років тому вважалося, що для максимально складних дорожніх умов при суворих погодних умовах найкраще використовувати механічний тип підвіски.

У той же час з кожного правила бувають винятки: власний досвід показує, що пневматична підвіска не гірше, а в багатьох ситуаціях краще справляється з подібними негараздами. Керувати напівпричепом з такою підвіскою набагато простіше і комфортніше, особливо, якщо ми говоримо про платформи, з високим кліренсом і ті які використовуються на бездоріжжі.

Перезентація компанії

Устаткування спеціального використання

Вибираючи тип напівпричепа, ми, в першу чергу, орієнтуємося на різновиди вантажів, які збираємося перевозити, а також на стан дорожнього покриття в зоні роботи. Важливими стають і кліматичні особливості місцевості. Як правило, для сільських і асфальтованих ділянок клієнти вибирають універсальний напівпричіп.

Коли треба транспортувати великогабаритні вантажі, варто використовувати напівпричіп-низькорамник. У нього максимально занижений центр ваги, що дозволяє уникнути перекидання і інших проблем при перевезенні негабаритних вантажів (бурильних установок, сталевих конструкцій, дорожньої і будівельної техніки).

Важливо пам’ятати, що напівпричепи з низькою рамою можуть використовуватися виключно на асфальтованому або бетонному покритті. Польові дороги і розмиті дощем грунтові траси просто не для них. Для ускладнених дорожніх умов можна використовувати трал з високою рамою підвищеної «всюдихідності». На додаток до збільшеному кліренсу ви отримуєте посилені гальма і колеса високої прохідності.

Якщо ви займаєтеся сільським господарством, промисловістю, будівництвом, якщо керуєте великим транспортним парком, питання вибору «правильного» напівпричепа надзвичайно важливі. Як правило, якісна продукція зарубіжних заводів обходиться вкрай дорого, при цьому говорити про нормальну адаптації техніки до вітчизняних доріг в більшості випадків не доводиться.

Вибираючи напівпричепи Транс-Авто-Д, ви отримуєте найкраще співвідношення вартості і технічних характеристик. При цьому така техніка спеціально створюється з урахуванням наших дорожніх, кліматичних і погодних реалій.

Зверніть увагу моделі сімейства Jumbo

Переваги напівпричепів компанії «Транс-Авто-Д»

Чому вам варто вибрати пропозицію від надійною і перевіреною часом компанії «Транс-Авто-Д»? Виробник ретельно підходить до кожного аспекту, забезпечуючи:

  • підбір кращої сировини і витратних матеріалів (тільки високоміцні сталі, стійкі до морозів і навантажень);
  • кращі методики металообробки на найсучаснішому обладнанні;
  • жорсткий контроль кожного етапу збірки, технологічна дисципліна;
  • використання якісної фарби порошкового типу;
  • застосування елементів з нержавіючої сталі і оцинкованого металу;
  • тестування якості металу дефектоскопами, перевірка на міцність на випробувальних стендах.
  • оригінальні комплектуючі від Європейських виробників

Замовте доступні напівпричепи у надійного постачальника – ви отримаєте універсальний транспортний засіб, який повністю адаптовано до українських реалій.

Зворотний дзвінок
Введіть свій номер телефону і незабаром наш менеджер зв'яжется з Вами