Купити напівпричіп (трал) для перевезень до 50 тонн

Купити напівпричіп (трал) для перевезень до 50 тонн

Платформи і трали вантажопідйомністю в 50 тонн відносять до категорії середніх напівпричепів. Сфера застосування – транспортування різних вантажів, устаткування для потреб промисловості, великовагових машин і спецтехніки.

Подібні транспортні засоби також використовуються для перевезення сільськогосподарської техніки (комбайни, трактори, сівалки, обприскувачі, рознощики добрив). Ефективні при роботі з важкої будівельної та дорожньої спецтехнікою. Застосовуються при транспортуванні готових металоконструкцій, елементів мостових переходів, металопрокату та інших вантажів.

Особливості та технічні параметри

Напівпричепи даного класу можуть мати вантажопідйомність в межах від 45 до 55 тонн в залежності від моделі, оснащення та модифікації. Мають від трьох до чотирьох осей, комплектуються підвісками механічного або пневматичного типу. Вага напівпричепа становить від 14 до 17 тонн.

Компанія ТрансАвтоД пропонує напівпричепи 50 тонн в декількох основних категоріях:

  • Classic – найдоступніший варіант в базовому оснащенні і стандартній комплектації, який можна використовувати для самих різних цілей.
  • Jumbo – напівпричепи з розсувним механізмом платформи, які можуть збільшуватися в довжину до 20 метрів при необхідності транспортування особливих вантажів.

При необхідності за бажанням замовника ми готові укомплектувати будь-які представлені вашій увазі трали додатковим устаткуванням та обладнанням. Це можуть бути трапи, аппарели, інструментальні ящики, уширители платформ і так далі.

Зворотний дзвінок
Введіть свій номер телефону і незабаром наш менеджер зв'яжется з Вами