Якість лакофарбового покриття транспортних засобів компанії ТАД виходить на новий рівень

Компанія Транс-Авто-Д почала експлуатацію нової фарбувально-сушильної камери.

Установка сучасного обладнання дозволяє забезпечити в камері постійний повітрообмін, необхідну швидкість і стабільність потоку повітря, потрібний рівень температури, виключити «мертві зони» і виконувати активну сушку. Крім того, потужне освітлення камери попереджає поява темних зон і відблисків, що також сприяє акуратності і високій якості фарбування.
Новий комплекс розміщений в безпосередній близькості від камери, в яких виконується дробеструйная обробка конструкції і попередня підготовка її поверхні до фарбування. Це забезпечує швидке і максимально раціональне виконання фарбувальних робіт.
Качество лакокрасочного покрытия транспортных средств компании ТАД выходит на новый уровень
Обладнання, що використовується, а також технологія підготовки поверхні і її фарбування, застосовувана ТАД, повністю відповідає вимогам, що пред’являються провідними виробниками лакофарбових матеріалів, використовуваних в транспортному машинобудуванні, що вже змогли оцінити технологи багатьох з них. Однак, більш важливим, є те, що якість фарбування причепів і напівпричепів ТАД буде відповідати високим очікуванням численних клієнтів компанії в Україні, які вона зможе задовольнити.

Зворотний дзвінок
Введіть свій номер телефону і незабаром наш менеджер зв'яжется з Вами