Заміна поворотних осей

Заміна осей в напівпричепі

  • Деякі українські компанії, не маючи достатнього досвіду експлуатації спецтрейлеров, купують в Європі техніку, яка обладнана поворотними осями. За наших умов експлуатації в разі, якщо загальна довжина автопоїзда не перевищує 22м, в поворотних осях немає безпосередньої необхідності.
  • Адже купивши такий причіп, перше, з чим стикається власник – це складність в обслуговуванні, невміння правильно відрегулювати осі причепа, що тягне за собою додаткові витрати палива і прискорений знос гуми (в нашій практиці був досвід, коли комплект шин недосвідчений водій «зарізав» за 10 тис. км), хоча при правильній експлуатації вони повинні виходити 120-150 тис. км, а це збитки в тисячі євро. Але навіть при правильній експлуатації дана система підвіски не витримує навантажень від українських «хай веев» і вимагає, в порівнянні зі звичайними осями, в 5-6 разів більше коштів на обслуговування.
  • Для перевізників, які експлуатують свою техніку тільки по території країн СНД і якщо ваші габарити не перевищують ті, що вказані вище, ми рекомендуємо купувати техніку, обладнану звичайними, або, максимум, «подрульніми» осями, але не гідравлічно поворотними, що мають шкворневую систему.
    У разі, якщо ви вже зіткнулися з вище описаними труднощами, наша компанія пропонує варіант модернізації вашої спецтехніки шляхом заміни поворотних осей на звичайні. При заміні можуть бути використані нові осі, Б / У з кап. ремонту, або навіть ваші, якщо вони будуть відповідати технічним вимогам.
  • Також ми виконуємо повний спектр робіт по підключенню нових осей до пневматичної системі і електросистеми причепа, проводяться всі необхідні настройки для того, щоб гальмівна і інші системи причепа працювали згідно норм. При задовільному стані ваших поворотних осей ми зможемо їх у вас викупити, ніж зменшимо ваші витрати на модернізацію вашого причепа. У разі виникнення питань звертайтеся – завжди будемо раді надати додаткову інформацію.
Зворотний дзвінок
Введіть свій номер телефону і незабаром наш менеджер зв'яжется з Вами