Ремонт причепів самоскидів

Ремонт причепів самоскидів

Навіть найсучасніші та надійні самоскиди потребують регулярного технічному обслуговуванні та ремонту. Залежно від умов експлуатації техніки буде потрібно заміна тих чи інших зношених частин, а також зміна розхідних матеріалів.
Компанія ТАД пропонує послуги ремонту алюмінієвих самоскидів, яка включає в себе:

  • огляд і заміну при необхідності ступичні підшипників;
  • мастило вузлів і механізмів;
  • обслуговування гальмівної системи;
  • огляд і ремонт системи трансмісії і підвіски;
  • технічне обслуговування гідравлічної системи;
  • видалення іржі;
  • зварювальні роботи;
  • ремонт тріснутий конструкції рами;
  • фарбування кузова і так далі.

ТАД відомий вітчизняний виробник напівпричепів і тралів, тому ми володіємо необхідною кваліфікацією і досвідом, а також маємо в наявності будь-які запчастини і розхідні матеріали для обслуговування і ремонту вашої техніки.

Якщо вас цікавить ремонт напівпричепів, причепів, тралів, прошу дзвонити по телефону +380973036445, або залишити заявку на нашій пошті zavod@tad.ua

Професійний підхід до ремонту алюмінієвих самоскидів

Для нас не складні проблеми з обслуговування підвіски або ремонту електрики самоскида. Ми ремонтуємо і відновлюємо будь самосвальні причепи, незалежно від їх типу і функціоналу, а також особливостей установки.
Послуга ремонт і зварювання кузова самоскиду дозволяє привести в належний вигляд пошкоджений основний робочий елемент техніки. Без нормально функціонуючого кузова неможлива повноцінна експлуатація транспортного засобу і виконання її прямого функціоналу з перевезення вантажів.
Ремонт гідравліки самоскида необхідний в разі проблем з підняттям і перекиданням кузова, а ремонт пневматики самоскида є важливим складовим системи безпеки. Без нормальної пневматики неможливо впевнено керувати технікою в складних умовах експлуатації.
Ми забезпечуємо обслуговування усіх вироблених нашим підприємством причепів самоскидів. Готові відремонтувати зламану або тріснуту раму, відновити або замінити осі самосвальних причепів, ступичні підшипники, гальма, гідравліку, електричні системи, домкрати і так далі. Ремонт гідроциліндрів самоскидів також не стане для нас складним завданням.

Ремонт причепів самоскидів в компанії ТАД

Ми можемо виготовити індивідуальні пристосування для перевезення додаткового обладнання, а також налаштувати ваш самоскидний причіп відповідно до ваших потреб, побажань і запитів.
Ми фарбуємо самосвальні причепи якісної промислової фарбою для тривалого терміну служби і довговічності. При необхідності готові пофарбувати ваш причіп-самоскид відповідно до вимог автопарків вантажівок і обладнання.
Крім того, іноді виникає необхідність в нанесенні на напівпричепи додаткової інформації. Ми можемо додати логотип вашої компанії, а також будь-яку контактну інформацію на самосвальні причепи, обладнання та вантажівки.

Якщо вас цікавить ремонт напівпричепів, причепів, тралів, прошу дзвонити по телефону +380973036445, або залишити заявку на нашій пошті zavod@tad.ua

Зворотний дзвінок
Введіть свій номер телефону і незабаром наш менеджер зв'яжется з Вами