Фарбування

Фарбування напівпричепів

  • Набуваючи досвіду у виробництві низькорамних причепів, наша компанія постійно вдосконалює підхід на різних етапах і впроваджує ефективні технології для поліпшення якості готового продукту. Саме з цією метою фахівці нашої компанії відвідують виставки і семінари різної спрямованості. Купуючи теоретичні знання, ми ефективно впроваджуємо їх в наше виробництво. Всі наші знання і досвід ми з усією відповідальністю готові використовувати для того, щоб пофарбувати будь-яке ваше виріб і надати йому бездоганний вигляд. Експлуатуючи власний автопарк техніки, ми стикалися з проблемою її зовнішнього вигляду після зими.
  • Адже сіль і гравій нещадно знищують лакофарбове покриття техніки. Важкі умови експлуатації, коли завантаження / розвантаження відбувається при несприятливих умовах або техніка ковзає по тралі, особливо на гусеницях, теж завдають шкоди естетичному вигляду причепа і авто. Впевнені, що хто-небудь з власників автотехніки особисто стикався з такими ж проблемами. Саме тому ми неодноразово зверталися до виробників лакофарбових матеріалів з питанням запропонувати нам стійкі матеріали, які задовольнять наші умови експлуатації техніки. Рішення було знайдено! В даний момент ми використовуємо матеріали провідних європейських виробників, таких як Lankwitzer.
  • У процесі фарбування особливо важливу роль відіграє підготовка поверхні до грунтовки і власне фарбування. З цією метою ми використовуємо так звану «піскоструйки», де абразивні частинки, вилітаючи з сопла обладнання на великій швидкості, зачищають поверхню металу від корозії, роблячи її «шорсткою», що покращує адгезію двухкомпонентной епоксидної грунт-емалі, яка містить 10% фосфату цинку .
  • Саме цей матеріал призначений для захисту сталевих конструкцій в найважчих умовах експлуатації, будь-яких кліматичних зонах, і забезпечує стійкість до корозії і стирання навіть в умовах 100% контакту. Важливим є те, що товщина нанесення грунт-емалі самим прямим чином впливає на терміни експлуатації, тому наші співробітники на кожному з двох етапів грунтовки обов’язково контролюють товщину нанесеного шару спеціальним приладом – товщиноміром. Те ж саме стосується і декоративного покриття акрил-поліуретановими фарбами, які надають будь-якому вироби глянцевого блиску, а це в свою чергу завжди дозволяє встановити ціну на ваш трал / авто саме такою, яка б задовольнила вашу комерційну потребу, отримавши максимальну вигоду за ваш товар. Ви зможете вибрати фарбу будь-якого кольору для вашого вироби за єдиним каталогом RAL, а ми забезпечимо її наявність в найкоротші терміни. Ви завжди можете поліпшити зовнішній вигляд вашої техніки для її подальшої експлуатації. А також ми завжди допоможемо підготувати вашу техніку перед її продажем.
    Наші фахівці готові виконати підготовчі та фарбувальні роботи будь-якої складності на базі нашого підприємства.
Зворотний дзвінок
Введіть свій номер телефону і незабаром наш менеджер зв'яжется з Вами