Компанія “Транс-Авто-Д” на виставці Агро 2017 в м.Київ

На виставці Агро 2017, яка проходила в м.Києві, комплекс ВДНГ, з 7 по 10 червня, наша компанія «Транс-Авто-Д» показала свої нові розробки із застосуванням нових технологій у виробництві тралів. Коротко описавши виставку можна відзначити що «Агро 2017», найбільша агропромислова виставка в Україні, яка дає можливість побачити нові технології, інновації та новинки майже кожної сфери агропромислового комплексу України. Для нашої компанії така презентація своєї техніки відкрила унікальну можливість для діалогу з аграріями та великими перевізниками, як України, так і Західної Європи.

На своєму стенді ми представили свій низькорамний напівпричіп (трал) TAD.Classic 30-3. Говорячи про переваги даної техніки можна відзначити розєднувальний гузнек, який дозволяє завантажувати трал спереду, автономна гідравлічна система на базі мотора «Honda», універсальну робочу платформу висотою більше 150 мм и шириною 3500 мм, а співвідношення ціни і різноманітності амплітуди вантажів дозволяє легко використовувати техніку, як аграрію, так і професійному перевізнику України та Європи.

При фарбуванні трала була використана єдина в своєму роді на Україні фарбувальна камера, яка дозволяє фарбувати техніку в максимально чистому і не пильному місці, не викидаючи в атмосферу шкідливих парів, плавно і рівно просушуючи лакофарбове покриття Ланквитцер.

Зварювання та розробка конструкції, це робота відділу інженерів нашої компанії. У розробці несучої конструкції, ми застосовуємо власний практичний досвід та впроваджуємо його в наше виробництво, що дозволяє добре протестувати техніку до моменту продажу і внести безліч поліпшень в конструкцію. При зварюванні використовується передові технології компанії Фроніус Україна.

Пневматична система, вісі і запчастини, які використовує наша компанія в будові низькорамних напівпричепів, закуповуються у наших партнерів, провідних лідерів серед виробництва в Європі, коротко про них, пневматичні системи WABCO, комплектуючі HALDEX, осі від компаній BPW і SAF. Також вони регулярно проводять тренінги та семінари для наших співробітників.

Конструкція трала TAD.Classic 30-3, перевірена роками експлуатації, в жорстких умовах України, і відповідає всім необхідним вимогам по експлуатації в Україні і Європі.

 

Зворотний дзвінок
Введіть свій номер телефону і незабаром наш менеджер зв'яжется з Вами