Благодійна акція від компанії Транс-Авто-Д на підтримку українських військових.

Благодійна акція від компанії Транс-Авто-Д на підтримку українських військових.

Наша компанія на благодійних засадах виробила та передала Національній Гвардії України трал, TAD НПП-50 для перевезення БТР-4 «Буцефал» та перевезення танків, або іншої важкої броньованої техніки. Деякі працівники нашого підприємства та наші знайомі беруть безпосередню участь в бойових діях на сході країни і ми з перших вуст володіємо інформацією, про те в якому тяжкому матеріальному становищі знаходяться українські військові.

.

Спецтехніка нашої компанії не одноразово застосовувалась для перевезення військових машин, оскільки парк спец трейлерів і тягачів для перевезення важкої бронетехніки який залишився з часів СРСР морально і фізично себе вичерпав.

Тому, що наше підприємство також займається виробництвом сучасних спец. трейлерів для перевезення великовагової негабаритної техніки, ми прийняли рішення виготовити і передати військовим такий трейлер. Ми направили інформацію про це в Міністерство Оборони України і в Національну Гвардію України. Першими відреагувала Національна Гвардія. І ми 22 жовтня 2014 р. передали їм новий спецтрейлер із нашої бази у м.Волочиську.

Як говорять експерти, сучасна війна – це війна логістики, своєчасне постачання, оперативне маневрування, швидке переміщення техніки і людей з одного району бойових дій у інший, запорука успішних військових операцій. Надіємось, що завдяки нашому тралу військові зможуть оперативніше доправляти свою важку техніку в потрібні місця, зберігаючи її дорогоцінний моторесурс для бою.10679721_1497594007159240_6239135845584632849_oТАД НПП-50 дозволить перевозити одночасно 2 сучасних БТР-4 «Буцефал» або один танк. Розуміємо, що це капля у морі від загальних потреб, проте якщо це хоч на крок при близить перемогу і, можливо,врятує чиєсь життя – це буде не марно.

Ми переможемо ! Слава Україні!

Зворотний дзвінок
Введіть свій номер телефону і незабаром наш менеджер зв'яжется з Вами