Menu
EnglishУкраїнськаPolskiРусскийDeutsch

Низькорамний причіп TAD.Trailer 18-2 для перевезень до 18тf2106_1

Причіп TAD.Trailer 18-2 – це низькорамний причіп для перевезення негабаритного вантажу. Дана модель відмінно підходить для здійснення міжнародних перевезень, оскільки має невелику власну вагу і при русі без вантажу по країнах Європи та СНД не вимагаються спецдозволу. Задня вісь від’єднується, завдяки чому є можливість завантаження техніки самозаїздом. Також на причепі передбачено зняття проставок під колеса (так звані ластівки) для зменшення ваги причепа. Дуже зручний трал TAD.Trailer 18-2 при перевезенні зернозбиральних комбайнів, оскільки в ньому передбачена опція перевезення комбайна з колесами і без них. При цьому зняття коліс можна здійснювати прямо на тралі за допомогою пневмосистеми причепа, без використання підйомних механізмів, що дуже мобільно, дешево і зручно.

Причіп виготовлений з високоміцної сталі, укомплектований оригінальними комплектуючими провідних європейських виробників таких як WABCO, HALDEX, JOST. Обладнаний точками кріплення 8-10 класу міцності. TAD.Trailer 18-2 простий і надійний в експлуатації, не має складних гідравлічних і інших систем. Нашим підприємством дана лінійка причепів експлуатується з 2008-го року. За цей час вони добре себе зарекомендували як дуже зручна і економічно вигідна техніка.

Якщо Ви хочете купити напівпричіп або cпецпричіп для перевезення негабаритних вантажів, звертайтеся, Ми будемо раді відповісти на ваші запитання !!!