Menu
EnglishУкраїнськаPolskiРусскийDeutsch

Низькорамний напівпричіп TAD.Classic 24-2 для перевезень до 24тf2106_1

TAD.Classic 24-2 – відмінне рішення для перевезення великогабаритної сільськогосподарської та іншої техніки. Завдяки заниженням на основний платформі вантажна висота становить 35-40 см, що дуже актуально при перевезенні вантажів з великою висотою таких як комбайн або обприскувач в той же час причіп має пристойну навантажувальну площу і вантажопідйомність дозволяє йому перевозити практично будь-яку сільгосптехніку експлуатовану в Україні. При русі порожнім, не вимагаються спецдозволів, так як габарити трала не перевищують дозволені в Україні параметри. Конструкція трала дає можливість завантажувати і вивантажувати комбайн і жатку повністю автономно, без використання кранів. Для зручного навантаження причіп обладнаний від’єднувальним переднім гузнеком. Гідрозамки на циліндрах дозволяють фіксувати кліренс передньої частини трала в потрібному положенні, що дуже зручно при перетині нерівних ділянок дороги та проїзду під мостами. Так само конструкція цього причепа передбачає установку переднього гузнека з пневматичною системою від’єднання передньої частини. Це дозволяє зробити причіп на 5000 євро дешевше, при цьому функція від’єднання передньої частини трала, яка дуже зручна при завантаженні техніки залишається.

Причіп виготовляється з високоміцної машинобудівної сталі вітчизняного або імпортного виробництва, з високими параметрами пружності і міцності. Перед фарбуванням метал, обробляється абразивними матеріалами методом піскоструйки, після чого наноситься декілька шарів якісного грунту і фарби. Укомплектований – оригінальними комплектуючими провідних європейських виробників, таких як WABCO, HALDEX, JOST. Обладнаний – точками кріплення 8-10-го класу міцності. Підвіска складається з спеціально посилених 12-тонних осей. За необхідності причіп можна обладнати телескопом, системами гідравлічного і примусового повороту осей. Ми готові розглянути і врахувати ваші побажання відносно виготовлення причепа з необхідними для вас технічними особливостями. Причепи даного типу постійно експлуатуються нашою компанією по всій території України.

Якщо Ви хочете купити напівпричіп або cпецпричіп для перевезення негабаритних вантажів, звертайтеся, Ми будемо раді відповісти на ваші запитання !!!