Menu
EnglishУкраїнськаPolskiРусскийDeutsch

Низькорамний напівпричіп TAD.Classic 30-3 для перевезення до 30тf2106_1

TAD.Classic 30-3, гарне рішення для професійних перевізників негабаритних вантажів. Оскільки трал має оптимальне співвідношення вартості з різноманітною амплітудою вантажів, які він може перевозити. Дана модель може комплектуватися трьома типами вантажних майданчиків «широка», «Універсальна», «ласточка» з висотою від 150 мм, шириною до 3500 мм, і довжиною до 16 м (телескоп або вставки) корисної вантажної площадки. Комплектується як звичайними осями, так і примусово керованими (гідравлічними). Гідравлічний або пневматично від’єднувальний передній гузнек, робить причіп дуже зручним при навантаженні-розвантаженні самохідної техніки.

Причіп виготовляється з високоміцної машинобудівної сталі вітчизняного або імпортного виробництва, з високими параметрами пружності і міцності. Перед фарбуванням метал, обробляється абразивними матеріалами методом дробеструйки, після чого наноситься декілька шарів якісного грунту і фарби. Укомплектований оригінальними комплектуючими провідних європейських виробників, таких як BPW, WABCO, HALDEX, JOST. Обладнаний точками кріплення 8-10-го класу міцності. Підвіска складається з спеціально посилених 9-12 тонних вісей.

Конструкція перевірена часом і реальною експлуатацією у важких дорожніх умовах Украіни. Також причіп відповідає всім необхідним вимогам експлуатації в ЄС, зокрема німецькому § 70 (за умови установки примусово керованих осей).

На рамну конструкцію надається 3 (три) роки гарантії, на комплектуючі згідно специфікацій заводів виробників.

Якщо Ви хочете купити трал напівпричіп або спецпрічіп для перевезення негабаритних вантажів, звертайтеся, Ми будемо раді відповісти на ваші запитання !!!