Menu
EnglishУкраїнськаPolskiРусскийDeutsch

Низькорамний напівпричіп TAD.Classic 25-2 для перевезень до 25т
f2106_1
Напівпричіп TAD.Classic 25-2, це нова розробка нашої компанії орієнтована на перевезення негабаритних вантажів в міжнародному і внутрішньому напрямках. Проектуючи цю модель причепа, ми враховували особливості та вимоги як Європейської так і Української дорожньої інфраструктури. Завдяки чому отримали причіп з відмінними технічними і експлуатаційними параметрами.
Головними перевагами моделі є:
• Експлуатаційна вага
Собственный вес 6000 – 7000 кг(зависит от типа платформы), технічна вантажопідйомність 25000 кг, при наявності низькорамної вантажної площадки в 7.3 м, погодьтеся це відмінний результат, оскільки під час перевезення вантажу вагою 18-20 т, середня витрата палива 31-33 л/100 км
• Передній відчіпний гузнек
Про зручність цієї опції багато розповідати не потрібно, вона робить навантаження і розвантаження техніки більш комфортним, дешевим і безпечним.
• Габарити автопоїзда
Довжина трейлера разом з авто не перевищують 16.5 м в довжину, завдяки чому не потрібно проходження DEKRA і виготовлення § 70 для Німеччини (заощадження 2000 євро) а досить отримання звичайних дозволів по EU.
• Низкорамна навантажувальна площадка
7.3 м/довжина, 0.20 – 0.50 см/висота, 2.5 м ширина (3.5 м розширення) + низький задній балкон 2.5 м/довжина. Цих параметрів з запасом досить для перевезення комбайна, трактора, обприскувача тощо..
• Економічність
Причіп комплектується звичайними осями, що дуже практично для України де погані дороги і керовані ося дуже дорогі в обслуговуванні. При бажанні можлива звичайно установка підрульних або керованих осей.
• Ціна
Ну і звичайно ж прийнятна вартість яка як для низькорамного причепа повинна Вас зацікавити.
На нашу продукцию предоставляется гарантия гарантия 3 роки або 150 000км
Якщо Ви хочете купити трал напівпричіп або спецпрічіп для перевезення негабаритних вантажів, звертайтеся, Ми будемо раді відповісти на ваші запитання !!!