Menu
EnglishУкраїнськаPolskiРусскийDeutsch

Низькорамний напівпричіп TAD.Jumbo 35-3 для перевезень до 35 т


TAD.Jumbo 35-3Т низькорамний напівпричіп, c висотою нижньої вантажної платформи 90 см і загальною висотою з піднятими апарелями 3 м 28 см. З 3 осями, в залежності від комплектації. Типи осей залежить від специфікації (побажань замовника), і можуть бути звичайні, підкермовані і керовані, з датчиками ABS (виробник WABKO). Причіп також може бути обладнаний телескопічним подовжувачем довжиною 5 метрів. Для заїзду техніки можуть бути використані пружинні, механічні та гідравлічні трапи різної конфігурації, кут заїзду техніки 12 градусів. Також можливий варіант комплектації трапів з розширенням до 3200 мм. Причіп виготовляється з високоміцної машинобудівної сталі S355, і S690, з високими параметрами пружності і міцності. Перед фарбуванням метал, обробляється абразивними матеріалами методом дробеструйки, після чого наноситься декілька шарів якісного грунту і фарби. Комплектуючі від провідних європейських виробників, таких як WABCO, HALDEX, JOST. Точки кріплення 8 – 10-го класу міцності. Наша компанія готова врахувати всі ваші побажання щодо виготовлення причепа з необхідними для вас технічними особливостями і характеристиками.

Даний тип причепа відрізняється великою вантажопідйомністю та малою вагою і ідеальний для перевезення важких вантажів, промислових і сільськогосподарських галузей. 3 осі і мала власна вага, 9500 кг, сприяють помірного тиску на дорожнє покриття, що здешевлює до мінімуму витрати на перевезення на дозвільну документацію.

Якщо Ви хочете купити спецпріцеп для перевезення негабаритних вантажів, звертайтеся, будемо раді відповісти на ваші запитання !!!