Menu
EnglishУкраїнськаPolskiРусскийDeutsch

Низькорамний напівпричіп TAD.Classic 50 для перевезень до 50 т

f2106_1

TAD.Classic 50-4 – модель низькорамного напівпричепа яка добре підходить для перевезення важких негабаритних вантажів. Спираючись на власний багаторічний досвід роботи в області перевезення негабаритних вантажів, ми спроектували цю модель як найбільш оптимальну для перевезення різних видів негабаритних вантажів. Це особливо важливо для транспортних компаній, яким потрібно виконувати найрізноманітніші замовлення на негабаритні вантажоперевезення і важко передбачити яке завантаження буде наступним. Причіп має велику вантажну платформу і вантажопідйомність.

Для перевезення останніх він, до речі, дуже зручний , так як може перевозити їх разом з жатками до 10 м. Конструкція трала дає можливість завантажувати і вивантажувати комбайн і жатку повністю автономно, без використання кранів. Для зручного завантаження причіп обладнаний від'єднувальним переднім гузнеком. Гідрозамки на циліндрах дозволяють фіксувати кліренс передньої частини трала в потрібному положенні, що дуже зручно при перетині нерівних ділянок дороги і проїзду під мостами. Також гузнек обладнаний зручним кузовом зі знімними бортами. Причіп виготовляється з високоміцної машинобудівної сталі вітчизняного або імпортного виробництва, з високими параметрами пружності і міцності. Перед фарбуванням метал обробляється абразивними матеріалами, методом дробеструйки, після чого наноситься декілька шарів якісного грунту і фарби.

Укомплектований оригінальними комплектуючими провідних європейських виробників таких як WABCO, JOST. Обладнаний точками кріплення 8-10-го класу міцності. Підвіска складається з спеціально посилених 12-тонних осей. При необхідності причіп можна обладнати телескопічним подовженням, системами гідравлічного і примусового повороту осей. Ми готові розглянути і врахувати ваші побажання щодо виготовлення причепа з необхідними для вас технічними особливостями.

Якщо Ви хочете купити трал з телескопом, напівпричіп або спецпріцеп для перевезення негабаритних вантажів, звертайтеся, ми будемо раді відповісти на ваші запитання!!!